az Állatorvos-tudományi Doktori Iskola törzstagjai

A névre klikkelve az ODT honlapján lévő adatlaphoz jut

1.

Dr.

Bartha Tibor

MTA doktora

egyetemi tanár

Élettani és Biokémiai Tsz.

Bartha.Tibor@aotk.szie.hu

2.

Dr.

Cseh Sándor

MTA doktora

egyetemi tanár

zülészeti és Szaporodásbiológiai Tsz. és Klinika

Cseh.Sandor@aotk.szie.hu

3.

Dr.

Farkas Róbert

kandidátus

egyetemi tanár

Parazitológia és Állattani Tsz.

Farkas.Robert@aotk.szie.hu

4.

Dr.

Fodor László

kandidátus

egyetemi tanár

Járványtani és Mikrobiológiai Tsz.

Fodor.Laszlo@aotk.szie.hu

5.

Dr.

Frenyó V. László

kandidátus

egyetemi tanár

Élettani és Biokémiai Tsz.

Frenyo.Laszlo@aotk.szie.hu

6.

Dr.

Gálfi Péter

MTA doktora

egyetemi tanár

Gyógyszertani Tsz.

Galfi.Peter@aotk.szie.hu

7.

Dr.

Laczay Péter

kandidátus

egyetemi tanár

Élelmiszerhigiéniai Tsz

Laczay.Peter@aotk.szie.hu

8.

Dr.

Rusvai Miklós

MTA doktora

egyetemi tanár

Kórbonctani és Igazságügyi állatorvostani Tsz.

Rusvai.Miklos@aotk.szie.hu

9..

Dr.

Solti László

akadémikus

egyetemi tanár

Szülészeti és Szaporodásbiológiai Tsz. és Klinika

Solti.Laszlo@aotk.szie.hu

10..

Dr.

Sótonyi Péter

kandidátus

egyetemi tanár

Anatómiai és Szövettani Tsz.

Sotonyi.Peter@aotk.szie.hu

11.

Dr.

Szenci Ottó

MTA doktora

egyetemi tanár

Nagyállatklinika. Üllő

Szenci.Otto@aotk.szie.hu

12.

Dr.

Tuboly Tamás

PhD

egyetemi docens

Járványtani és Mikrobiológiai Tsz.

Tuboly.tamas@aotk.szie.hu

13.

Dr.

Varga János

akadémikus

egyetemi tanár

Járványtani és Mikrobiológiai Tsz.

varga.janos@aotk.szie.hu

14..

Dr.

Vörös Károly

MTA doktora

egyetemi tanár

Belgyógyászati Tsz. és Klinika

Voros.Karoly@aotk.szie.hu

15.

Dr.

Zöldág László

MTA doktora

egyetemi tanár

Állattenyésztési, Takarmányozástani és Laborállat-tudományi Int.

Zoldag.Laszlo@aotk.szie.hu

16.

Dr.

Benkő Mária

MTA doktora

tudományos tanácsadó

MTA Állatorvos-tudományi Kutatóintézete

BENKO@vmri.hu

17.

Dr.

Harrach Balázs

MTA doktora

tudományos tanácsadó

MTA Állatorvos-tudományi Kutatóintézete

harrach@vmri.hu

18.

Dr.

Magyar Tibor

kandidátus

tudományos tanácsadó

MTA Állatorvos-tudományi Kutatóintézete

tibor@vmri.hu

19.

Dr.

Nagy Béla

akadémikus

kutatóprofesszor

MTA Állatorvos-tudományi Kutatóintézete

bnagy@vmri.hu

20.

Dr.

Tóth István

MTA doktora

tudományos tanácsadó

MTA Állatorvos-tudományi Kutatóintézete

tothi@vmri.hu